Projekt "Christmas cards exchange"

Jest to projekt, który realizuje ze sobą  7 szkół z całej Europy. Są to szkoły z Polski, Finlandii, Rumunii, Czech, Włoszech, Grecji i Hiszpanii. Projekt ten polega na wymianie kartek świątecznych przygotowanych samodzielnie przez uczniów. Każda szkoła przygotowuje i wysyła kartki do wszystkich pozostałych szkół z projektu. Dzięki temu do każdej szkoły napłyną kartki z życzeniami z całej Europy.

Poprzez udział w  tym projekcie uczniowie mają możliwości doskonalenia języka angielskiego oraz poznawania innych kultur. Nauczyciele koordynujący projekt pozostają ze sobą w stałym kontakcie i na bieżąco relacjonują postęp projektu w swojej szkole poprzez umieszczanie postów oraz zdjęć na platformie TwinSpace.

Zakończenie projektu

Zakończył się projekt "Christmas cards exchange". Do szkoły dotarły już wszystkie kartki od naszych przyjaciół z Grecji, Włoch, Finlandii, Polski, Czech, Anglii i Hiszpanii.

Kartki z Europy

Dotarły do nas już wszystkie kartki od naszym przyjaciół z Europy. Życzenia te można oglądać na specjalnie przygotowanej wystawie :)